TRAKTOR-SERWIS dealerem roku 2016 marki DEUTZ-FAHR


Każdego roku w Warszawie organizowane jest spotkanie podsumowujące rok w sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych DEUTZ-FAHR. W konferencji Kick Off Meeting bierze udział 27 dealerów marki  DEUTZ-FAHR. Obecny jest również cały Zarząd SDF Polska oraz przedstawiciele koncernu SDF Panowie Rainer Morgenstern - Zarządzający Dyrektor Handlowy na Europę, Alberto Perfetto - Dyrektor Obsługi Posprzedażowej oraz Andrea Ugatti -Dyrektor Handlowy i Marketingu ds. Kombajnów. 

Podczas konferencji prowadzone są rozmowy mające na celu poprawę sprzedaży oraz umocnienie pozycji marki  DEUTZ-FAHR na polskim rynku. Dzięki temu w ubiegłym roku zostały podjęte liczne akcje służące osiągnięciu zamierzonego celu. Spośród działań tych należy wymienić, przede wszystkim, Finansowanie Fabryczne, przedłużenie gwarancji PROGRAM AGRO-CARE, program "AGROLUX DLA KAŻDEGO" - dzięki temu programowi ciągnik DEUTZ-FAHR Agrolux 410 stał się bardzo rozpoznawalnym produktem.
Konferencja poświęcona jest również prezentacji nowości, które będą wchodziły do gamy produktów oraz przedstawieniu prowadzonych inwestycji - obecnie jest to budowa nowoczesnej Fabryki Przyszłości ciągników Serii 9 i 11 – DEUTZ-FAHR Land o pow. 150 tys. m2, która powstaje w Lauingen nad Dunajem (Niemcy), a jej wartość przekracza 90 mln euro.
 
Po oficjalnej części konferencji następuje coroczne rozdanie nagród dla najlepszych firm. Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza Firma - FHU TRAKTOR-SERWIS Marek Krajewski zdobyła statuetkę Dealera Roku 2016 w kategorii "Najlepszy udział w rynku", uzyskując wynik 15,2%. Zważając na dużą konkurencję, wynik okazał się zdumiewający. Jest to już nasza druga nagroda w tej kategorii, jednak nie spoczywamy na laurach - rok 2017 będzie równie trudnym rokiem. Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać, a nawet poprawić i tak już doskonały wynik. 


 

Firma TRAKTOR- SERWIS na Międzynarodowych Targach w Kielcach.

Stoisko DEUTZ-FAHR   Hala  F-16  
17-19 marzec 2017 
TARGI AGROTECH  LAS - EXPO 2017